O nás

Vítejte ve společnosti

Kdo jsme

Blue Boson je Váš partner ve světě inovativních tepelných a energetických
zdrojů. Přicházíme s nabídkou špičkových otopných a ohřevných systémů značky
FERIS – tepelných čerpadel, vyrovnávacích nádrží a zásobníků pro teplou vodu s
možností servisu a ovládání celé soustavy přes on line připojení. Jsme společnost,
která má za sebou zahraničního partnera s několikaletou působností na evropském
trhu. Garantujeme špičkové produkty, kvalitu, servis, 5 letou záruku na produkty,
spolehlivost a jednání na vysoké úrovni. Jsme společnost s dlouholetou zkušeností v oboru tepelných čerpadel s progresivním nástupem na český trh.

Finansowanie

Co nabízíme

Nabízíme komplexní řízení jakéhokoli projektu vlastní spotřeby, poradenství, projektování, financování, dotace a instalaci fotovoltaické solární energie či tepelného čerpadla podle skutečných potřeb každé rodiny nebo firmy. Pracujeme rychle a efektivně.

Jsme tým zkušených a dynamických lidí z různých oblastí. Máme dlouholeté zkušenosti v innovativních technologiích a logistice. Všichni máme společný cíl – lepší budoucnost a udržitelný rozvoj planety. Nejnovějšími technologiemi se snažíme o čistčí životní prostředí bez znečištění.

Co podporujeme

Podporujeme využívání obnovitelných zdrojů a snažíme se zpřístupnit je každé domácnosti a firmě na míru. Snižováním dopadu energetiky na životní prostředí a snižováním účtů za elektřinu pro rodiny a podniky, se snažíme rozvíjet budoucnost a oběhové hospodářství.

Pro koho

Našimi klienty jsou majitelé rodinných domů i firmy. Žádná práce pro nás není příliš malá nebo příliš velká. S našimi klienty budujeme dlouhodobé partnerství. Naším úspěchem není jen nejvyšší kvalita vykonané zakázky, ale poctivost a přístup. Budujeme lepší budoucnost pro všechny.

Náše mise